Košík 0x
0,00 €
Košík 0x
0,00 €
| Veľkosť reťazového článku | 525 |
| Počet zubov kolieska | 16 |
Štandardné vývodové reťazové koliesko JT Sprockets.
| Referenčné číslo |
|---|
| JTF1537.16 |
| Značka | Model |
|---|---|
| Kawasaki | ZX-10R 2004-2005 (ZXT00C) |
| Kawasaki | ZX-10R 2006-2007 (ZXT00D) |
| Kawasaki | ZX-10R 2008-2010 (ZXT00E) |
| Kawasaki | ZX-10R 2011-2015 (ZXT00J) |
| Kawasaki | ZX-10R/RR 2016-2018 (ZXT00S) |
| Kawasaki | ZX-10R/RR 2019-2020 (ZXT02E) |
| Kawasaki | ZX-10R/RR 2021-2023 (ZXT02L) |
| Kawasaki | ZX-9R 2002-2003 (ZX900EFA) |
| Kawasaki | Z900 2017-2019 (ZR900B/ZR900D) |
| Kawasaki | Z900 2020-2021 (ZR900F/ZR900H) |
| Kawasaki | Z1000 2003-2006 (ZRT00A) |
| Kawasaki | Z1000 2007-2009 (ZRT00B) |
| Kawasaki | Z1000 2010-2013 (ZRT00D) |
| Kawasaki | Z1000 2014-2016 (ZRT00F) |
| Kawasaki | Z1000 / Z1000R 2017-2020 (ZRT00H) |
| Kawasaki | Z1000 SX 2011-2013 (ZXT00G) |
| Kawasaki | Z1000 SX 2014-2016 (ZXT00L) |
| Kawasaki | Z1000 SX 2017-2019 (ZXT00W) |
| Kawasaki | Ninja 1000 SX 2020-2021 (ZXT02K) |
Štandardné vývodové reťazové koliesko JT Sprockets.
Product #: 100456
100456
https://4ssmoto.sk/produkt/100456-retazove-vyvodove-koliesko-jtf1537-16-zubov