Košík 0x
0,00 €
Košík 0x
0,00 €
| Veľkosť reťazového článku | 520 |
| Počet zubov kolieska | 13 |
Štandardné vývodové reťazové koliesko JT Sprockets.
| Referenčné číslo |
|---|
| JTF565.13 |
| Značka | Model |
|---|---|
| Kawasaki | Ninja 650 2017-2019 (EX650K) |
| Kawasaki | Ninja 650 2020-2021 (EX650M) |
| Kawasaki | ER-6N 650 2005-2008 (ER650A) |
| Kawasaki | ER-6N 650 2009-2011 (ER650C) |
| Kawasaki | ER-6N 650 2012-2016 (ER650E) |
| Kawasaki | Z650 2017-2019 (ER650H) |
| Kawasaki | Z650 2020-2021 (ER650K) |
| Kawasaki | ER-6F 650 2006-2008 (EX650A) |
| Kawasaki | ER-6F 650 2009-2011 (EX650C) |
| Kawasaki | ER-6F 650 2012-2016 (EX650E) |
| Suzuki | SFV 650 Gladius 2009-2015 (WVCX) |
| Suzuki | SV 650 / X 2016-2018 (CX) |
| Suzuki | SV 650 / X 2019-2020 (CX) |
| Yamaha | YZF-R3 2015-2016 (RH07) |
| Yamaha | YZF-R3 2017-2018 (RH12) |
| Yamaha | YZF-R3 2019-2020 (RH12) |
| Yamaha | MT-03 320 2016-2019 (RH07/RH12) |
| Yamaha | MT-03 320 2020-2021 (B6W3) |
Štandardné vývodové reťazové koliesko JT Sprockets.
Product #: 100556
100556
https://4ssmoto.sk/produkt/100556-retazove-vyvodove-koliesko-jtf565-13-zubov