Košík 0x
0,00 €
Košík 0x
0,00 €
| Veľkosť reťazového článku | 520 |
| Počet zubov rozety | 41 |
Oceľová reťazová rozeta JT Sprockets.
| Referenčné číslo |
|---|
| JTR486.41 |
| Značka | Model |
|---|---|
| Kawasaki | Ninja 250 2008-2012 (EX250K) |
| Kawasaki | Ninja 300 2013-2017 (EX300A) |
| Kawasaki | Ninja 400 2018-2020 (EX400G) |
| Kawasaki | ER-5 / ER 500 2001-2006 (ER500A) |
| Kawasaki | Z400 2019-2020 (ER400D) |
| Yamaha | YZF-R3 2015-2016 (RH07) |
| Yamaha | YZF-R3 2017-2018 (RH12) |
| Yamaha | YZF-R3 2019-2020 (RH12) |
| Yamaha | MT-03 320 2016-2019 (RH07/RH12) |
| Yamaha | MT-03 320 2020-2021 (B6W3) |
Oceľová reťazová rozeta JT Sprockets.
Product #: 100763
100763
https://4ssmoto.sk/produkt/100763-retazova-rozeta-jtr486-41-zubov-cierna