Košík 0x
0,00 €
Košík 0x
0,00 €
| Veľkosť reťazového článku | 520 |
| Počet článkov reťaze | 102 |
| Pevnosť reťaze v ťahu | 3724 kg / 520 VX3 |
Štandardná reťaz DID 520 VX3, pevnosť v ťahu 3724 kg.
Dodávaná s nitovacou spojkou ZJ.
| Referenčné číslo |
|---|
| 520VX3/102 |
| Značka | Model |
|---|---|
| Ducati | Monster 620 i.e. 2002-2006 (M400/M403/M408/M409) |
| Ducati | Monster 695 2007-2008 (M419/M420) |
| Ducati | Monster 800 i.e. 2003-2004 (M406) |
| Ducati | Monster 800 S2R 2005-2007 (M414/M415/M421/M422) |
| Ducati | Monster 900 i.e. 2000-2002 (M200/M400) |
| Ducati | Monster 696 2008-2014 (M500/M501/M503/M504/M509) |
| Ducati | Monster 821 2014-2017 (M60/MG35/MC00) |
| Ducati | Monster 821 2018-2021 (MH00/MK35/MH02) |
| Ducati | Monster 797 / Monster Plus 2017-2020 (ME35/MD00) |
| Honda | CBR 500 R 2013-2015 (PC44) |
| Honda | CBR 500 R 2016-2018 (PC57) |
| Honda | CBR 500 R 2019-2021 (PC62) |
| Honda | CB 500 F 2013-2016 (PC45) |
| Honda | CB 500 F 2017-2018 (PC58) |
| Honda | CB 500 F 2019-2021 (PC63) |
| Kawasaki | Ninja 250 2008-2012 (EX250K) |
| Kawasaki | Ninja 300 2013-2017 (EX300A) |
| Kawasaki | Ninja 400 2018-2020 (EX400G) |
| Kawasaki | Ninja 650 2017-2019 (EX650K) |
| Kawasaki | Ninja 650 2020-2021 (EX650M) |
| Kawasaki | ER-5 / ER 500 2001-2006 (ER500A) |
| Kawasaki | ER-6N 650 2005-2008 (ER650A) |
| Kawasaki | ER-6N 650 2009-2011 (ER650C) |
| Kawasaki | ER-6N 650 2012-2016 (ER650E) |
| Kawasaki | Z400 2019-2020 (ER400D) |
| Kawasaki | Z650 2017-2019 (ER650H) |
| Kawasaki | Z650 2020-2021 (ER650K) |
| Kawasaki | Z750 2004-2006 (ZR750JJ) |
| Kawasaki | Z750 / Z750R 2007-2012 (ZR750L/ZR750N) |
| Kawasaki | Z800 / Z800e 2013-2016 (ZR800A/ZR800C) |
| Kawasaki | Z750 S 2005-2006 (ZR750JK) |
| Kawasaki | ER-6F 650 2006-2008 (EX650A) |
| Kawasaki | ER-6F 650 2009-2011 (EX650C) |
| Kawasaki | ER-6F 650 2012-2016 (EX650E) |
| Suzuki | GS 500 E 2001-2008 (WVBK) |
| Suzuki | SFV 650 Gladius 2009-2015 (WVCX) |
| Suzuki | SV 650 / X 2016-2018 (CX) |
| Suzuki | SV 650 / X 2019-2020 (CX) |
| Suzuki | GS 500 F 2004-2008 (WVBK) |
| Yamaha | YZF-R3 2015-2016 (RH07) |
| Yamaha | YZF-R3 2017-2018 (RH12) |
| Yamaha | YZF-R3 2019-2020 (RH12) |
| Yamaha | XJ6 N 2009-2016 (RJ19/RJ22) |
| Yamaha | MT-03 660 2006-2014 (RM02/RM05) |
| Yamaha | MT-03 320 2016-2019 (RH07/RH12) |
| Yamaha | XJ6 Diversion / F 2009-2016 (RJ19/RJ22) |
Štandardná reťaz DID 520 VX3, pevnosť v ťahu 3724 kg.
Dodávaná s nitovacou spojkou ZJ.
Product #: 100887
100887
https://4ssmoto.sk/produkt/100887-did-retaz-520-vx3-102-clankov