Košík 0x
0,00 €
Košík 0x
0,00 €
| Veľkosť reťazového článku | 525 |
| Počet článkov reťaze | 118 |
| Pevnosť reťaze v ťahu | 4527 kg / 525 VX3 |
Štandardná reťaz DID 525 VX3, pevnosť v ťahu 4527 kg.
Dodávaná s nitovacou spojkou ZJ.
| Referenčné číslo |
|---|
| 525VX3/118 |
| Značka | Model |
|---|---|
| Aprilia | Shiver 750 SL/GT 2007-2016 (RA) |
| Aprilia | Shiver 900 (2017-2021) (KH) |
| Ducati | Monster 916 S4 2001-2003 (M400) |
| Ducati | Monster 1000 i.e. 2003-2005 (M400/M404) |
| Ducati | Monster 1000 S2R 2006-2008 (M416) |
| Ducati | Monster 996 S4R 2004-2006 (M400/M405) |
| Ducati | Monster 1100 / S / EVO 2009-2013 (M502/M505/M511) |
| Ducati | Monster 796 2011-2014 (M500/M503/M506/M507/M508) |
| Honda | CBR 650 R 2019-2021 (RH01/RH07) |
| Honda | CBR 600 FS Sport 2001-2002 (PC35) |
| Honda | CBR 600RR 2003-2004 (PC37) |
| Honda | CBR 600RR 2005-2006 (PC37) |
| Honda | CBR 600RR 2007-2008 (PC40) |
| Honda | CBR 600RR 2009-2012 (PC40) |
| Honda | CBR 600RR 2013-2016 (PC40) |
| Honda | CBF 500 2004-2007 (PC39) |
| Honda | CBF 600 N 2004-2007 (PC38) |
| Honda | CBF 600 N 2008-2011 (PC43) |
| Honda | CB 600 F Hornet 2000-2002 (PC34/PC36) |
| Honda | CB 600 F Hornet 2003-2004 (PC36) |
| Honda | CB 600 F Hornet 2005-2006 (PC36) |
| Honda | CB 600 F Hornet 2007-2008 (PC41) |
| Honda | CB 600 F Hornet 2009-2013 (PC41) |
| Honda | CB 650 F 2014-2016 (RC75) |
| Honda | CB 650 F 2017-2018 (RC97) |
| Honda | CB 650 R Neo Sports Café 2019-2021 (RH02/RH08) |
| Honda | CB 600 S Hornet 2000-2002 (PC34/PC36) |
| Honda | CBF 600 S 2004-2007 (PC38) |
| Honda | CBF 600 S 2008-2012 (PC43) |
| Honda | CBR 600 F 2001-2007 (PC35) |
| Honda | CBR 600 F 2011-2013 (PC41) |
| Honda | CBR 650 F 2014-2016 (RC74) |
| Honda | CBR 650 F 2017-2018 (RC96) |
| Kawasaki | ZX-6R 2000-2002 (ZX600J/ZX636A) |
| Kawasaki | Z900 2017-2019 (ZR900B/ZR900D) |
| Kawasaki | Z900 2020-2021 (ZR900F/ZR900H) |
| Kawasaki | Z1000 2003-2006 (ZRT00A) |
| Kawasaki | Z1000 2007-2009 (ZRT00B) |
| Suzuki | GSX-R 600 2001-2003 (WVBG) |
| Suzuki | GSX-R 600 2004-2005 (WVB2) |
| Suzuki | GSX-R 600 2006-2007 (WVCE) |
| Suzuki | GSX-R 600 2008-2010 (WVCV) |
| Suzuki | GSX-R 600 2011-2017 (C3111) |
| Suzuki | GSX-R 750 2000-2003 (WVBD) |
| Suzuki | GSX-R 750 2004-2005 (WVB3) |
| Suzuki | GSX-R 750 2006-2007 (WVCF) |
| Suzuki | GSX-R 750 2008-2010 (WVCW) |
| Suzuki | GSX-R 750 2011-2017 (C4111) |
| Suzuki | GSF 650 Bandit 2007-2008 (WVCJ) |
| Suzuki | GSF 650 Bandit 2009-2012 (WVCZ) |
| Suzuki | SV 650 1999-2002 (AV) |
| Suzuki | SV 650 2003-2006 (WVBY) |
| Suzuki | SV 650 2007-2008 (WVBY) |
| Suzuki | GSR 600 2006-2010 (WVB9) |
| Suzuki | GSR 750 2011-2016 (WVC5) |
| Suzuki | GSX-S 750 2017-2021 (WC53) |
| Suzuki | GSX 650 F 2008-2016 (WVCJ) |
| Suzuki | GSF 650 Bandit S 2007-2008 (WVCJ) |
| Suzuki | GSF 650 Bandit S 2009-2012 (WVCZ) |
| Suzuki | SV 650 S 1999-2002 (AV) |
| Suzuki | SV 650 S 2003-2006 (WVBY) |
| Suzuki | SV 650 S 2007-2008 (WVBY) |
| Triumph | Daytona 675 2006-2008 (D67LC) |
| Triumph | Daytona 675/R 2009-2012 (D67LC) |
| Triumph | Daytona 675/R 2013-2017 (H67) |
| Triumph | Street Triple 675/R 2007-2012 (D67LD) |
| Triumph | Street Triple 675/R 2013-2016 (L67LR) |
| Triumph | Street Triple 765 S/R/RS 2017-2019 (HD01) |
| Triumph | Street Triple 765 R/RS 2020-2021 (HD04) |
| Yamaha | YZF-R6 2006-2007 (RJ11) |
| Yamaha | YZF-R6 2008-2016 (RJ15) |
| Yamaha | YZF-R6 2017-2020 (RJ27) |
| Yamaha | FZ8 N 2010-2012 (RN25) |
| Yamaha | FZ8 N 2013-2016 (RN25) |
| Yamaha | MT-07 2014-2016 (RM04) |
| Yamaha | MT-07 2017-2020 (RM17) |
| Yamaha | MT-09 2013-2016 (RN29) |
| Yamaha | MT-09 / SP 2017-2020 (RN43) |
| Yamaha | FZ8 Fazer 2010-2012 (RN25) |
| Yamaha | FZ8 Fazer 2013-2016 (RN25) |
Štandardná reťaz DID 525 VX3, pevnosť v ťahu 4527 kg.
Dodávaná s nitovacou spojkou ZJ.
Product #: 100957
100957
https://4ssmoto.sk/produkt/100957-did-retaz-525-vx3-118-clankov