Košík 0x
0,00 €
Košík 0x
0,00 €
Pôvod negarantujeme, údaj slúží len informačne.
Sada štandardných spojkových lamiel.
| Referenčné číslo |
|---|
| MCC205-7 |
| Značka | Model |
|---|---|
| Kawasaki | ER-5 / ER 500 2001-2006 (ER500A) |
| Kawasaki | ER-6N 650 2005-2008 (ER650A) |
| Kawasaki | ER-6N 650 2009-2011 (ER650C) |
| Kawasaki | ER-6N 650 2012-2016 (ER650E) |
| Kawasaki | ER-6F 650 2006-2008 (EX650A) |
| Kawasaki | ER-6F 650 2009-2011 (EX650C) |
| Kawasaki | ER-6F 650 2012-2016 (EX650E) |
Sada štandardných spojkových lamiel.
Product #: 101234
101234
https://4ssmoto.sk/produkt/101234-spojkove-lamely-lucas-mcc-205-7