Košík 0x
0,00 €
Košík 0x
0,00 €
| Referenčné číslo |
|---|
| 07SU27SR |
| Značka | Model |
|---|---|
| Kawasaki | ZX-10R 2008-2010 (ZXT00E) |
| Kawasaki | ZX-10R 2011-2015 (ZXT00J) |
| Kawasaki | Z1000 2010-2013 (ZRT00D) |
| Kawasaki | Z1000 2014-2016 (ZRT00F) |
| Kawasaki | Z1000 ABS 2017 (ZRT00HH) |
| Kawasaki | Z1000 ABS 2018 (ZRT00HH) |
| Kawasaki | Z1000 ABS 2019 (ZRT00HH) |
| Kawasaki | Z1000 ABS 2020 (ZRT00HH) |
| Kawasaki | Z1000 SX 2011-2013 (ZXT00G) |
| Kawasaki | Z1000 SX 2014-2016 (ZXT00L) |
| Kawasaki | Z1000 SX 2017-2019 (ZXT00W) |
| Kawasaki | Ninja 1000 SX 2020-2021 (ZXT02K) |
| Kawasaki | Ninja H2 SX ABS 2018 (ZXT02A) |
| Kawasaki | Ninja H2 SX ABS 2019 (ZXT02A) |
| Kawasaki | Ninja H2 SX ABS 2020 (ZXT02A) |
| Kawasaki | Ninja H2 SX SE ABS 2018 (ZXT02A) |
| Kawasaki | Ninja H2 SX SE ABS 2019 (ZXT02A) |
| Kawasaki | Ninja H2 SX SE ABS 2020 (ZXT02A) |
| Suzuki | GSX-R 600 2004-2005 (WVB2) |
| Suzuki | GSX-R 600 2006-2007 (WVCE) |
| Suzuki | GSX-R 600 2008-2010 (WVCV) |
| Suzuki | GSX-R 750 2004-2005 (WVB3) |
| Suzuki | GSX-R 750 2006-2007 (WVCF) |
| Suzuki | GSX-R 750 2008-2010 (WVCW) |
| Suzuki | GSX-R 1000 2004 (K4) |
| Suzuki | GSX-R 1000 2005-2006 (WVB6) |
| Suzuki | GSX-R 1000 2007-2008 (WVCL) |
| Suzuki | GSX-R 1000 2009-2011 (WVCY) |
| Suzuki | GSX 1300 R Hayabusa 2008 (WVCK) |
| Suzuki | GSX 1300 R Hayabusa 2009 (WVCK) |
| Suzuki | GSX 1300 R Hayabusa 2010 (WVCK) |
| Suzuki | GSX 1300 R Hayabusa 2011 (WVCK) |
| Suzuki | GSX 1300 R Hayabusa 2012 (WVCK) |
SR - Cesta/Okruh - sintrová zmes s výborným brzdným účinkom vhodná pre športové motocykle.
Použitie pre rýchlu jazdu na ceste a občasnú jazdu na okruhu.
Product #: 101447
101447
https://4ssmoto.sk/produkt/101447-predne-sportove-brzdove-platnicky-brembo-07su27sr-sinter-cesta-okruh