Košík 0x
0,00 €
Košík 0x
0,00 €
Obsahuje všetky súčasti potrebné k oprave brzdových strmeňov.
Pre jeden alebo dva brzdové strmene, v závislosti od motocykla.
| Referenčné číslo |
|---|
| 18-3313 |
| Značka | Model |
|---|---|
| Kawasaki | ZX-10R/RR 2016-2018 (ZXT00S) |
| Kawasaki | ZX-10R/RR 2019-2020 (ZXT02E) |
| Kawasaki | ZX-10R/RR 2021-2023 (ZXT02L) |
| Kawasaki | Ninja H2 2017-2018 (ZXT00X) |
| Kawasaki | Ninja H2 2019-2020 (ZXT02J) |
| Kawasaki | Z H2 SE ABS 2021 (ZRT00K) / Brembo Stylema / KECS |
| Kawasaki | Ninja H2 SX SE+ ABS 2019 (ZXT02A) / Brembo Stylema / KECS |
| Kawasaki | Ninja H2 SX SE+ ABS 2020 (ZXT02A) / Brembo Stylema / KECS |
| Kawasaki | ZZR 1400 Sport ABS 2016 (ZXT40H) / Brembo M50 / Öhlins rear |
| Kawasaki | ZZR 1400 Sport ABS 2017 (ZXT40H) / Brembo M50 / Öhlins rear |
| Kawasaki | ZZR 1400 Sport ABS 2018 (ZXT40H) / Brembo M50 / Öhlins rear |
| Kawasaki | ZZR 1400 Sport ABS 2019 (ZXT40H) / Brembo M50 / Öhlins rear |
| Kawasaki | ZZR 1400 Sport ABS 2020 (ZXT40H) / Brembo M50 / Öhlins rear |
Opravná sada na opravu predných brzdových strmeňov.
Pre jeden alebo dva brzdové strmene, v závislosti od motocykla.
Product #: 102094
102094
https://4ssmoto.sk/produkt/102094-opravna-sada-prednych-brzdovych-strmenov-ab-18-3313