Košík 0x
0,00 €
Košík 0x
0,00 €
Regulátor napätia/dobíjania, priama náhrada za originálny regulátor.
| Značka | Model |
|---|---|
| Kawasaki | Ninja 400 2018-2020 (EX400G) |
| Kawasaki | Ninja 650 2017-2019 (EX650K) |
| Kawasaki | Ninja 650 2020-2021 (EX650M) |
| Kawasaki | ZX-6R 2019-2020 (ZX636G) |
| Kawasaki | Z400 2019-2020 (ER400D) |
| Kawasaki | Z650 2017-2019 (ER650H) |
| Kawasaki | Z650 2020-2021 (ER650K) |
| Kawasaki | Z900 2017-2019 (ZR900B/ZR900D) |
| Kawasaki | Z900 2020-2021 (ZR900F/ZR900H) |
| Kawasaki | Z1000 / Z1000R 2017-2020 (ZRT00H) |
| Kawasaki | Ninja 1000 SX 2020-2021 (ZXT02K) |
| Yamaha | YZF-R6 2017-2020 (RJ27) |
Regulátor napätia/dobíjania, priama náhrada za originálny regulátor.
Product #: 102269
102269
https://4ssmoto.sk/produkt/102269-regulator-napatia-dobijania-tourmax-rgu-438