Košík 0x
0,00 €
Košík 0x
0,00 €
priemer: vonkajší 300mm, vnútorný 147.5mm, dier 6,5mm
rozteč 162mm, hrúbka 5mm, počet dier: 5
Cesta - dvojdielny plávajúci kotúč. Skladá sa z brzdového rotora z nerezovej ocele a unášacieho stredu z eloxovaného hliníka voľne spojeného pripevňovacími nitmi.
Vhodný pre všetky motocykle. Priama alternatíva k originálnym kotúčom.
| Referenčné číslo |
|---|
| MSW232RAC |
| Značka | Model |
|---|---|
| Kawasaki | Ninja 650 2017-2019 (EX650K) |
| Kawasaki | Ninja 650 2020-2021 (EX650M) |
| Kawasaki | Z650 2017-2019 (ER650H) |
| Kawasaki | Z650 2020-2021 (ER650K) |
| Kawasaki | Z800 / Z800e 2013-2016 (ZR800A/ZR800C) |
| Kawasaki | Z900 2017-2019 (ZR900B/ZR900D) |
| Kawasaki | Z900 2020-2021 (ZR900F/ZR900H) |
priemer: vonkajší 300mm, vnútorný 147.5mm, dier 6,5mm
rozteč 162mm, hrúbka 5mm, počet dier: 5
Product #: 102378
102378
https://4ssmoto.sk/produkt/102378-predny-brzdovy-kotuc-trw-msw232-racing